Felhasználó
4 éve
Korábbi topichoz hasonlóan nyitok egy újat, hátha valaki megosztja még rajtam kívül az idei terveit......

Nekem a játékban egyzserű a célom, a kivitelezés megint más lesz :D
Összesített statisztikában elérni a 6 karakteres szintet(100000 kill), ami a játék és saját aktivitásom mellett jogos cél.
Valamint, pont mint eddig is, közelebb kerülni az ELIT-hez.

A való életben sikeres vizsgákat szeretnék, lehetőleg elsőre és nem akarok csúszni egy tárgyból sem.
Ezen kívül idén önállóan, barátnőmmel kettesben legalább két hétre nyaralni menni(belföld, külföld, majd kiderül).

Remélem mindet elérem, amit lehet, másokkal közösen :D

Legutóbb szerkesztve Bujdosó által.

"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Felhasználó
4 éve
Azokkal a vizsgákkal kapcsolatban nagyon kis naív vagy. Persze én is ugyanezt remélem az enyéimmel kapcsolatban, de nem hiszem hogy minden elsőre menni fog most majd ;(
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
4 éve
Hát én bizakodom, de ha nem, hát nem. 5 vizsám lesz, mind januárban, nem kéne pótra járni, mert akkor nem lesz időm készülni a többire.
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Felhasználó
4 éve
Én szerencsére kettőn már túl vagyok, de még 4 vissza van sajna ;(
Kezdjünk el sírni együtt
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
4 éve
Huh nekem ettől egyszerűbb dolgom van! Tervem ha meleg lesz megőrülök annyit melózok addig pihi. Igaz beesett ma is egy Passat de jövő héten nézem meg, épp Márkkal indultam sétálni és nem dobom el a gyereket 1 klímáért. A nyaralás az exbarátnőmmel nagy valószínűséggel összejön tavaly is eljött velem Rómába idén még nem tudom hol leszünk.
Sticben meg tavaszig legyűröm Yetit az összben, Davidot meg az MPG toplistán. Természetesen a Klántoplistán is közelebb kerülni TOP 1 hez!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif